Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Piotr Paraska
Tytuł: strona zespołu filmowego Skurcz
Rok powstania: 2003
przystojnym, młodym szatynem. Do tego lamusem, bikiniarzem, bananowcem i nazistą. Wzrost 178 cm, oczy szaro-zielone, znak zodiaku Ryby.
Lubię Legię, taniec, blanty, ćwikłę, szpinak, wątróbkę, kożuchy z mleka, piwo-wino-wódkę i przemoc. Praktykuję okultyzm i satanizm. Moje hobby to marketing oraz masturbacja.
W wolnych chwilach lubię spędzać czas.

dorobek artystyczny:
"Kot"
"Dżudo Honor 7"
"Powiew Szału"
"Cobra"
"Omafi"
"Kobyle Caco"
"Bulgarski Pocisk"
"Bulgarski Pościkk"
"Tęcza"
"Kosmiczny Batalion w Galaktyce Zła"
"K. O. S. Z. M. A. R."
trylogia o Grzybach i pozostałe filmy nakręcone owego dnia ;-)
"Jedyny Kłopot"
"Las Maquinas de la Muerte"
"Sierż. Mścisław Pięść na Tropie. Odc
przystojnym, młodym szatynem. Do tego lamusem, bikiniarzem, bananowcem i nazistą. Wzrost 178 cm, oczy szaro-zielone, znak zodiaku Ryby. <br>Lubię Legię, taniec, &lt;orig&gt;blanty&lt;/&gt;, ćwikłę, szpinak, wątróbkę, kożuchy z mleka, piwo-wino-wódkę i przemoc. Praktykuję okultyzm i satanizm. Moje hobby to marketing oraz masturbacja. <br>W wolnych chwilach lubię spędzać czas.<br><br>dorobek artystyczny:<br>"Kot"<br>"Dżudo Honor 7"<br>"Powiew Szału"<br>"Cobra"<br>"Omafi"<br>"Kobyle Caco"<br>"Bulgarski Pocisk"<br>"Bulgarski Pościkk"<br>"Tęcza"<br>"Kosmiczny Batalion w Galaktyce Zła"<br>"K. O. S. Z. M. A. R."<br>trylogia o Grzybach i pozostałe filmy nakręcone owego dnia ;-)<br>"Jedyny Kłopot"<br>"Las Maquinas de la Muerte"<br>"Sierż. Mścisław Pięść na Tropie. Odc
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!