Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 12.04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
chrześcijańskie, a Józef Oleksy, który w dzieciństwie był ministrantem, podoba się Episkopatowi. Dostaje się też, choć nieco mniej ostro wodzowi Samoobrony i posłance Beger.
Do nowego albumu Paweł Kukiz dołączył swoje stare piosenki, dzięki czemu możemy się łatwo przekonać, w którą stronę zmierza autor. O ile kiedyś Kukiz po równo dowalał byłym działaczom PZPR, ZChN i KPN, a przy okazji piętnował zupełnie apolityczne chamstwo (vide: piosenka "Rodzina słowem silna"), to dziś artysta idzie na wojnę z komuną, a ujawniona w słowach piosenek postawa ma charakter jasno określony w sensie politycznym.

Kukiz jest wściekły jak jakobin i krańcowo rozczarowany polską rzeczywistością, można
chrześcijańskie, a Józef Oleksy, który w dzieciństwie był ministrantem, podoba się Episkopatowi. Dostaje się też, choć nieco mniej ostro wodzowi Samoobrony i posłance Beger.<br>Do nowego albumu Paweł Kukiz dołączył swoje stare piosenki, dzięki czemu możemy się łatwo przekonać, w którą stronę zmierza autor. O ile kiedyś Kukiz po równo dowalał byłym działaczom PZPR, ZChN i KPN, a przy okazji piętnował zupełnie apolityczne chamstwo (vide: piosenka "Rodzina słowem silna"), to dziś artysta idzie na wojnę z komuną, a ujawniona w słowach piosenek postawa ma charakter jasno określony w sensie politycznym.<br><br>Kukiz jest wściekły jak jakobin i krańcowo rozczarowany polską rzeczywistością, można
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego