Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 13.01
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
które odtąd już nie będą upraszczać nam życia.

ZUS naprawia (nasze?) błędy

Zacznijmy od ZUS. Do tej pory każdy właściciel firmy - i tej dużej, i tej jednoosobowej - musiał co kwartał wypełniać druk rozliczeniowy. Mimo że wysyłał pieniądze, to właśnie na tym formularzu musiał informować, ile będzie wysyłać. Teraz osławiony pomarańczowy druk ZUS DRA trzeba wysyłać co miesiąc.
ZUS tłumaczy, że składane przez nas deklaracje były w około 30-40 proc. błędne. Teraz ma się to zmienić, a wypełniane przez nas cztery razy częściej druki mają w tym pomóc.
W dodatku do końca stycznia trzeba wysłać do ZUS roczną deklarację rozliczeniową (druk
które odtąd już nie będą upraszczać nam życia. <br><br>&lt;tit&gt;ZUS naprawia (nasze?) błędy&lt;/&gt;<br><br>Zacznijmy od ZUS. Do tej pory każdy właściciel firmy - i tej dużej, i tej jednoosobowej - musiał co kwartał wypełniać druk rozliczeniowy. Mimo że wysyłał pieniądze, to właśnie na tym formularzu musiał informować, ile będzie wysyłać. Teraz osławiony pomarańczowy druk ZUS DRA trzeba wysyłać co miesiąc. <br>ZUS tłumaczy, że składane przez nas deklaracje były w około 30-40 proc. błędne. Teraz ma się to zmienić, a wypełniane przez nas cztery razy częściej druki mają w tym pomóc. <br>W dodatku do końca stycznia trzeba wysłać do ZUS roczną deklarację rozliczeniową (druk
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego