Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o pracy, zdrowiu
Rok powstania: 2001
to... ale jak oni, że oni za mnie to płacą, że ja... Przecież tak to zawsze od poborów to odbierają jakąś część pieniędzy, nie?
Ale ty jesteś cały czas ubezpieczona z ramienia swojego zakładu pracy i po prostu trzeba jechać... musisz jechać do swojej firmy i poprosić ich o kopię druku E E EM UA EREMUA to się nazywa fachowo.
No.
I wtedy z tą kopią idziesz do dentysty, który wykonuje usługi w zakresie Kasy Mazowieckiej. I nie idziesz z tym drukiem, który mi tutaj pokazałaś, tylko idziesz z kopią odpisu od siebie z pracy.
No bo już kiedyś w ogóle
to... ale jak oni, że oni za mnie to płacą, że ja... Przecież tak to zawsze od poborów to odbierają jakąś część pieniędzy, nie?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Ale ty jesteś cały czas ubezpieczona z ramienia swojego zakładu pracy i po prostu trzeba jechać... musisz jechać do swojej firmy i poprosić ich o kopię &lt;vocal desc="yyy"&gt; druku E E EM UA EREMUA to się nazywa fachowo.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;No.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;I wtedy z tą kopią idziesz do dentysty, który wykonuje usługi w zakresie &lt;name type="org"&gt;Kasy Mazowieckiej&lt;/&gt;.&lt;pause&gt; I nie idziesz z tym drukiem, który mi tutaj pokazałaś, tylko idziesz z kopią odpisu od siebie z pracy.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;No bo już kiedyś w ogóle
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego