Typ tekstu: Strona internetowa
Tytuł: gazeta hip-hop pl
Rok wydania: 2005
Lata powstania: 2003-2005
aby wszystko było przygotowane jak najlepiej i nie brakowało niczego. W tym samym czasie Zulu King Graff pomagał innych chłopakom w bieleniu płyt wiórowych przeznaczonych na jam graffiti.

Powoli, lecz systematycznie przybywało ludzi, a korty w Wiśle stały się śląskim centrum Hip-Hop'u. To było czuć w powietrzu. Emocje, adrenalina, duch rywalizacji... Nie można tego zrozumieć, to trzeba przeżyć. Początkowo liczba osób nie była imponująca, ale nie miało to najmniejszego znaczenia w zasadzie dla nikogo gdyż liczyła się chęć i praca, a nie to czy będzie tam dużo ludzi.

Gdy ściany były już przygotowane do malowania, a mata usytuowana w centralnym
aby wszystko było przygotowane jak najlepiej i nie brakowało niczego. W tym samym czasie Zulu King Graff pomagał innych chłopakom w bieleniu płyt wiórowych przeznaczonych na jam graffiti.<br><br>Powoli, lecz systematycznie przybywało ludzi, a korty w Wiśle stały się śląskim centrum Hip-Hop'u. To było czuć w powietrzu. Emocje, adrenalina, duch rywalizacji... Nie można tego zrozumieć, to trzeba przeżyć. Początkowo liczba osób nie była imponująca, ale nie miało to najmniejszego znaczenia w zasadzie dla nikogo gdyż liczyła się chęć i praca, a nie to czy będzie tam dużo ludzi.<br><br>Gdy ściany były już przygotowane do malowania, a mata usytuowana w centralnym
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego