Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 45
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
gospodynie z Łopusznej. - Smak kwaśnicy na żeberkach, bryjka czy moskole - to smaki, które znam z dzieciństwa. Żona nie gotuje takich potraw, bo pochodzi z Kielc. W tym roku siłą ją tu zaciągnąłem, może się czegoś nauczy od tych gaździn. W domu króluje tradycyjna kuchnia polska - wyznał Zajączkowski.
Beata Zalot



Powiatowe dylematy

- Policja ma pieniądze na zakup benzyny tylko na tydzień, później samochody mogą stanąć. My w tym czasie fundujemy sobie meble do sali obrad. Czy to naprawdę konieczne? - mówił radny Marek Wierzba. W poniedziałek 8 listopada odbyła się kolejna sesja Rady Powiatu Nowotarskiego.
Podczas dyskusji nad zmianami w budżecie powiatowym, największe
gospodynie z Łopusznej. - Smak &lt;dialect&gt;kwaśnicy&lt;/&gt; na żeberkach, bryjka czy &lt;dialect&gt;moskole&lt;/&gt; - to smaki, które znam z dzieciństwa. Żona nie gotuje takich potraw, bo pochodzi z Kielc. W tym roku siłą ją tu zaciągnąłem, może się czegoś nauczy od tych gaździn. W domu króluje tradycyjna kuchnia polska - wyznał Zajączkowski.<br>&lt;au&gt;Beata Zalot&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Powiatowe dylematy&lt;/tit&gt;<br><br>- Policja ma pieniądze na zakup benzyny tylko na tydzień, później samochody mogą stanąć. My w tym czasie fundujemy sobie meble do sali obrad. Czy to naprawdę konieczne? - mówił radny Marek Wierzba. W poniedziałek 8 listopada odbyła się kolejna sesja Rady Powiatu Nowotarskiego.<br>Podczas dyskusji nad zmianami w budżecie powiatowym, największe
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego