Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 22
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1995
i pełen kolor to już właściwie niezbędny standard, jeśli się myśli poważnie o utrzymaniu na rynku. Bajeczna feeria barw bije z okładek i ze środka niemal wszystkich dziecięcych czasopism. Niektóre preferują raczej rysunki ("Miś", "Świerszczyk", "Ciuchcia", "Tokidoki"), inne ("Kwak", "Zwierzaki", "Bęc", "Zygzak") często sięgają po fotografie.

Pojawiają się także różne eksperymenty formalne. Kierowane do najmłodszych czytelników "Bęc" i "Domowe Przedszkole" zawierają specjalne wkładki adresowane do rodziców. A w nich informacje o tym, jak pielęgnować chore dziecko, jak organizować mu zabawy, jak sobie radzić z trudnościami wychowawczymi itp.

Przykład z góry

O ile w obszarze formy i grafiki większość czasopism dla dzieci
i pełen kolor to już właściwie niezbędny standard, jeśli się myśli poważnie o utrzymaniu na rynku. Bajeczna feeria barw bije z okładek i ze środka niemal wszystkich dziecięcych czasopism. Niektóre preferują raczej rysunki ("Miś", "Świerszczyk", "Ciuchcia", "Tokidoki"), inne ("Kwak", "Zwierzaki", "Bęc", "Zygzak") często sięgają po fotografie.<br><br>Pojawiają się także różne eksperymenty formalne. Kierowane do najmłodszych czytelników "Bęc" i "Domowe Przedszkole" zawierają specjalne wkładki adresowane do rodziców. A w nich informacje o tym, jak pielęgnować chore dziecko, jak organizować mu zabawy, jak sobie radzić z trudnościami wychowawczymi itp.<br><br>&lt;tit&gt;Przykład z góry&lt;/&gt;<br><br>O ile w obszarze formy i grafiki większość czasopism dla dzieci
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego