Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 04.03 (14)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
i sędzia decydował się na umieszczenie podejrzanych w przywięziennych placówkach medycznych, gdzie przecież osadzeni mogli być właściwie zdiagnozowani i w razie potrzeby poddani leczeniu.

Czubkiem każdy być może

Prokuratorzy i policjanci nie ukrywają, że największy ból głowy mają z bandytami, którzy uciekają w choroby psychiczne. - To często stosowany trik - uważa funkcjonariusz z CBŚ. - Fałszywemu wariatowi najtrudniej udowodnić symulację, a udawać czubka nawet głupi potrafi.

Członkowie grupy wyszkowskiej, kierowanej przez Uchala w latach 90., masowo zapadali na zdrowiu psychicznym, leczyli się u miejscowych psychiatrów (m.in. u mamy znanego piosenkarza). Dzięki temu zamiast za kraty trafiali na krótkie pobyty w szpitalach dla
i sędzia decydował się na umieszczenie podejrzanych w przywięziennych placówkach medycznych, gdzie przecież osadzeni mogli być właściwie zdiagnozowani i w razie potrzeby poddani leczeniu.<br><br>&lt;tit&gt;Czubkiem każdy być może&lt;/&gt;<br><br>Prokuratorzy i policjanci nie ukrywają, że największy ból głowy mają z bandytami, którzy uciekają w choroby psychiczne. - To często stosowany trik - uważa funkcjonariusz z CBŚ. - Fałszywemu wariatowi najtrudniej udowodnić symulację, a udawać czubka nawet głupi potrafi.<br><br>Członkowie grupy wyszkowskiej, kierowanej przez Uchala w latach 90., masowo zapadali na zdrowiu psychicznym, leczyli się u miejscowych psychiatrów (m.in. u mamy znanego piosenkarza). Dzięki temu zamiast za kraty trafiali na krótkie pobyty w szpitalach dla
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!