Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 04.03 (14)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
i sędzia decydował się na umieszczenie podejrzanych w przywięziennych placówkach medycznych, gdzie przecież osadzeni mogli być właściwie zdiagnozowani i w razie potrzeby poddani leczeniu.

Czubkiem każdy być może

Prokuratorzy i policjanci nie ukrywają, że największy ból głowy mają z bandytami, którzy uciekają w choroby psychiczne. - To często stosowany trik - uważa funkcjonariusz z CBŚ. - Fałszywemu wariatowi najtrudniej udowodnić symulację, a udawać czubka nawet głupi potrafi.

Członkowie grupy wyszkowskiej, kierowanej przez Uchala w latach 90., masowo zapadali na zdrowiu psychicznym, leczyli się u miejscowych psychiatrów (m.in. u mamy znanego piosenkarza). Dzięki temu zamiast za kraty trafiali na krótkie pobyty w szpitalach dla
i sędzia decydował się na umieszczenie podejrzanych w przywięziennych placówkach medycznych, gdzie przecież osadzeni mogli być właściwie zdiagnozowani i w razie potrzeby poddani leczeniu.<br><br>&lt;tit&gt;Czubkiem każdy być może&lt;/&gt;<br><br>Prokuratorzy i policjanci nie ukrywają, że największy ból głowy mają z bandytami, którzy uciekają w choroby psychiczne. - To często stosowany trik - uważa funkcjonariusz z CBŚ. - Fałszywemu wariatowi najtrudniej udowodnić symulację, a udawać czubka nawet głupi potrafi.<br><br>Członkowie grupy wyszkowskiej, kierowanej przez Uchala w latach 90., masowo zapadali na zdrowiu psychicznym, leczyli się u miejscowych psychiatrów (m.in. u mamy znanego piosenkarza). Dzięki temu zamiast za kraty trafiali na krótkie pobyty w szpitalach dla
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!