Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 12.23
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
energię wytwarzaną w nocy przez elektrownie atomowe w Smoleńsku i Kalininie, a następnie w ciągu dnia sprzedawać ją za kilkakrotnie wyższą cenę.
Rasa Juknevičiene zwróciła się do przewodniczącego Komitetu ds. Bezpieczeństwa Narodowego Alvydasa Sadeckisa z prośbą o wezwanie na posiedzenie komitetu szefów litewskich służb, którzy mieliby wytłumaczyć, czy "Władimir Ałganow, funkcjonariusz rosyjskich służb specjalnych wydalony z Polski za szpiegostwo, otrzymał w 2002 roku długoterminową litewską wizę na prośbę kierownictwa elektrowni atomowej w Ignalinie. Jakie cele miała jego wizyta na Litwie i kim byli jego partnerzy?"
z WilnaRozmowa z burmistrzem Hanną Naserem

Dzisiaj w Betlejem


Bazylika Narodzenia Pańskiego w Betlejem

AFP
energię wytwarzaną w nocy przez elektrownie atomowe w &lt;name type="place"&gt;Smoleńsku&lt;/&gt; i &lt;name type="place"&gt;Kalininie&lt;/&gt;, a następnie w ciągu dnia sprzedawać ją za kilkakrotnie wyższą cenę.<br>&lt;name type="person"&gt;Rasa Juknevičiene&lt;/&gt; zwróciła się do przewodniczącego &lt;name type="org"&gt;Komitetu ds. Bezpieczeństwa Narodowego&lt;/&gt; &lt;name type="person"&gt;Alvydasa Sadeckisa&lt;/&gt; z prośbą o wezwanie na posiedzenie komitetu szefów litewskich służb, którzy mieliby wytłumaczyć, czy &lt;q&gt;"&lt;name type="person"&gt;Władimir Ałganow&lt;/&gt;, funkcjonariusz rosyjskich służb specjalnych wydalony z &lt;name type="place"&gt;Polski&lt;/&gt; za szpiegostwo, otrzymał w 2002 roku długoterminową litewską wizę na prośbę kierownictwa elektrowni atomowej w &lt;name type="place"&gt;Ignalinie&lt;/&gt;. Jakie cele miała jego wizyta na &lt;name type="place"&gt;Litwie&lt;/&gt; i kim byli jego partnerzy?"&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;&lt;gap&gt; z Wilna&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="convers" sex="f"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Rozmowa z burmistrzem Hanną Naserem&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Dzisiaj w Betlejem&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;tit&gt;Bazylika Narodzenia Pańskiego w Betlejem&lt;/&gt;<br><br>AFP
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego