Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.24 (20)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
wiedzą, że mogą od razu ponieść konsekwencje - zdradzają nam strażnicy.
Być może gdyby i w bielańskim gimnazjum na stałe przebywał funkcjonariusz straży miejskiej, to do czwartkowego pobicia w ogóle by nie doszło. Oliwier R. (15 l.), Tomasz N. (14 l.), Artur T. (16 l.) i Krystian P. (14 l.), których funkcjonariusze wyprowadzili ze szkoły jako sprawców szkolnej burdy, spędzili noc w izbie dziecka. Wczoraj, po przesłuchaniu, chłopaków wypuszczono do domów. Prawdopodobnie ich sprawa trafi do sądu dla nieletnich.
JOANA NIEDZIELA

Znowu musieliśmy wyręczyć opieszałych urzędników
Coś w końcu drgnęło! Po tym jak w czwartek opisaliśmy opieszałość władz Woli, Ursynów potraktował sprawę
wiedzą, że mogą od razu ponieść konsekwencje&lt;/&gt; - zdradzają nam strażnicy.<br>Być może gdyby i w bielańskim gimnazjum na stałe przebywał funkcjonariusz straży miejskiej, to do czwartkowego pobicia w ogóle by nie doszło. Oliwier R. (15 l.), Tomasz N. (14 l.), Artur T. (16 l.) i Krystian P. (14 l.), których funkcjonariusze wyprowadzili ze szkoły jako sprawców szkolnej burdy, spędzili noc w izbie dziecka. Wczoraj, po przesłuchaniu, chłopaków wypuszczono do domów. Prawdopodobnie ich sprawa trafi do sądu dla nieletnich.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;JOANA NIEDZIELA&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Znowu musieliśmy wyręczyć opieszałych urzędników&lt;/&gt;<br>Coś w końcu drgnęło! Po tym jak w czwartek opisaliśmy opieszałość władz Woli, Ursynów potraktował sprawę
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!