Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.11 (35)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
złotych - mówi komisarz Grzegorz Sudakow ze szczecińskiej drogówki. - Jednak był na utrzymaniu matki i jechał nie swoim samochodem, więc nie można było zabrać mu wozu. Ale to był wyjątkowy przypadek.
Lepiej więc nie łamać przepisów. Tym bardziej że szczecińskim pomysłem zainteresowani są policjanci z innych części Polski, m.in. mazowieccy funkcjonariusze.
GRZEGORZ KAŻMIERCZAK

Nasze sklepiki nie dadzą się hipermarketom!
Dyskusja Faktu
Nasza dyskusja trwa. Wolimy małe sklepiki czy hipermarkety? Czy te pierwsze znajdą jakiś pomysł na przetrwanie? Okazuje się, że niektóre mają! Wczoraj zadzwonił do nas Piotr Djaczkin (44 l.). Jego mały sklep odnosi same sukcesy!
Pan Piotr jest właścicielem sklepu
złotych&lt;/&gt; - mówi komisarz Grzegorz Sudakow ze szczecińskiej drogówki. &lt;q&gt;- Jednak był na utrzymaniu matki i jechał nie swoim samochodem, więc nie można było zabrać mu wozu. Ale to był wyjątkowy przypadek.&lt;/&gt;<br>Lepiej więc nie łamać przepisów. Tym bardziej że szczecińskim pomysłem zainteresowani są policjanci z innych części Polski, m.in. mazowieccy funkcjonariusze.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;GRZEGORZ KAŻMIERCZAK&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Nasze sklepiki nie dadzą się hipermarketom!&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Dyskusja Faktu&lt;/&gt;<br>Nasza dyskusja trwa. Wolimy małe sklepiki czy hipermarkety? Czy te pierwsze znajdą jakiś pomysł na przetrwanie? Okazuje się, że niektóre mają! Wczoraj zadzwonił do nas Piotr Djaczkin (44 l.). Jego mały sklep odnosi same sukcesy!<br>Pan Piotr jest właścicielem sklepu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego