Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kulinarne
Rok: 2003
20 PYSZNYCH ZESTAWÓW MAKARONU
W 1881 roku powstał pierwszy młyn, który po dziś dzień miele ziarno na wyjątkową mąkę, z której powstają makarony Lubella. Dzięki pilnie strzeżonej, tradycyjnej recepturze, mają wyjątkowy: pełny i oryginalny smak.
W każdym z zestawów:

Dzieci to lubią
Kanapeczki z różnych krajów
WIELKA BRYTANIA
Rozciąć bułeczkę grahamkę na dwie połówki, posmarować masłem. Najpierw ułożyć plasterek ogórka i otoczyć go białym brzegiem z serka śmietankowego wyciśniętego z tubki do bitej śmietany. Udekorować pociętą w paski czerwoną papryką, połówka czarnej oliwki i szczypiorkiem.

MEKSYK
Na ciemnym pieczywie ułożyć sałatę lub kapustę pekińską, plasterek wędliny i kawałek sera żółtego lub
20 PYSZNYCH ZESTAWÓW MAKARONU<br>W 1881 roku powstał pierwszy młyn, który po dziś dzień miele ziarno na wyjątkową mąkę, z której powstają makarony &lt;name type="prod"&gt;Lubella&lt;/&gt;. Dzięki pilnie strzeżonej, tradycyjnej recepturze, mają wyjątkowy: pełny i oryginalny smak.<br>W każdym z zestawów:<br>&lt;gap&gt;<br>&lt;tit&gt;Dzieci to lubią&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Kanapeczki z różnych krajów&lt;/&gt;<br>WIELKA BRYTANIA<br>Rozciąć bułeczkę grahamkę na dwie połówki, posmarować masłem. Najpierw ułożyć plasterek ogórka i otoczyć go białym brzegiem z serka śmietankowego wyciśniętego z tubki do bitej śmietany. Udekorować pociętą w paski czerwoną papryką, połówka czarnej oliwki i szczypiorkiem.<br>&lt;gap&gt;<br>MEKSYK<br>Na ciemnym pieczywie ułożyć sałatę lub kapustę pekińską, plasterek wędliny i kawałek sera żółtego lub
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe słowo roku 2019

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe słowo roku 2019. 
Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!

Pobierz bezpłatny e-book
„Pułapki ortografii"
prof. Jerzego Bralczyka!

Uwaga, do ebooka zostały dołączone informacje handlowe w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, toteż jego zamówienie wymaga wyrażenia poniższych zgód.

Wyślij

Weź udział w akcji „Młodzieżowe słowo roku 2019” i odbierz darmowy e-book!