Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy telefoniczne
Rok: 2004
usługi połączeń telefonicznych oraz dostęp do Internetu.
Jeszcze WIĘKSZY ZASIĘG


CO TO JEST SFERIA?
Sferia to sieć przenośnej telefonii stacjonarnej.
USŁUGI SFERII
Sferia jest tania - oszczędzasz abonamencie i każdej rozmowie wewnątrz sieci.
Teraz w Sferii taryfy z bezpłatnymi minutami - co miesiąc do 60 bezpłatnych minut. Rozmowy wewnątrz sieci tylko 1 grosz za minutę.
Sferia jest szybka - telefon stacjonarny dostajesz od ręki, bez czekania na montaż kabla i załatwiania zbędnych formalności.
Sferia jest przenośna - możliwość przenoszenia telefonu stacjonarnego w różne miejsc, które sam wybierzesz. Możesz go używać w domu, w firmie i nie tylko.
Sferia jest nowoczesna - w każdej chwili możesz mieć
usługi połączeń telefonicznych oraz dostęp do Internetu.<br>Jeszcze WIĘKSZY ZASIĘG <br>&lt;gap&gt;<br><br>&lt;tit&gt;CO TO JEST &lt;name type="org"&gt;SFERIA&lt;/&gt;?&lt;/&gt;<br>&lt;name type="org"&gt;Sferia&lt;/&gt; to sieć przenośnej telefonii stacjonarnej.<br>USŁUGI &lt;name type="org"&gt;SFERII&lt;/&gt;<br>&lt;name type="org"&gt;Sferia&lt;/&gt; jest tania - oszczędzasz abonamencie i każdej rozmowie wewnątrz sieci.<br>Teraz w &lt;name type="org"&gt;Sferii&lt;/&gt; taryfy z bezpłatnymi minutami - co miesiąc do 60 bezpłatnych minut. Rozmowy wewnątrz sieci tylko 1 grosz za minutę.<br>&lt;name type="org"&gt;Sferia&lt;/&gt; jest szybka - telefon stacjonarny dostajesz od ręki, bez czekania na montaż kabla i załatwiania zbędnych formalności.<br>&lt;name type="org"&gt;Sferia&lt;/&gt; jest przenośna - możliwość przenoszenia telefonu stacjonarnego w różne miejsc, które sam wybierzesz. Możesz go używać w domu, w firmie i nie tylko.<br>&lt;name type="org"&gt;Sferia&lt;/&gt; jest nowoczesna - w każdej chwili możesz mieć
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego