Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 21/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
o fetowaniu sukcesów mistrza świata. Starają się wykorzystać znakomite wyniki Adama Małysza w tym sezonie do rozmów z przyszłymi sponsorami, by poprawić trudną sytuację finansową związku.
(PAP)


Lucjan Błaszczyk piąty w rankingu

Tenis stoŁowy Lucjan Błaszczyk wspólnie z Grekiem Kalinikosem Kreangą i Chińczykiem Liqinem Wangiem zajmuje piąte miejsce w klasyfikacji gry pojedynczej ITTF Pro Tour, po trzech turniejach.
Wpływ na wysoką lokatę Błaszczyka miał bardzo udany start w Zagrzebiu, gdzie dotarł do półfinału singla, przegrywając w nim z Chińczykiem Ma Wenge. W rankingu gry deblowej Błaszczyk z Tomaszem Krzeszewskim są na 14. miejscu.
(PAP)


Polonia wyjedzie na półfinał PP

Piłka nożna Losowanie
o fetowaniu sukcesów mistrza świata. Starają się wykorzystać znakomite wyniki Adama Małysza w tym sezonie do rozmów z przyszłymi sponsorami, by poprawić trudną sytuację finansową związku.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Lucjan Błaszczyk piąty w rankingu&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Tenis stoŁowy&lt;/&gt; Lucjan Błaszczyk wspólnie z Grekiem Kalinikosem Kreangą i Chińczykiem Liqinem Wangiem zajmuje piąte miejsce w klasyfikacji gry pojedynczej ITTF Pro Tour, po trzech turniejach.<br>Wpływ na wysoką lokatę Błaszczyka miał bardzo udany start w Zagrzebiu, gdzie dotarł do półfinału singla, przegrywając w nim z Chińczykiem Ma Wenge. W rankingu gry deblowej Błaszczyk z Tomaszem Krzeszewskim są na 14. miejscu.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Polonia wyjedzie na półfinał PP&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Piłka nożna&lt;/&gt; Losowanie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego