Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.06 (31)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
i łatwe. Polak wygrał 6:4, 6:7 (3-7), 6:2. Najważniejsze jest jednak to, że po raz pierwszy w historii wrocławskiego turnieju polski tenisista awansował do ćwierćfinału.
- Trzy lata temu zdecydowałem, że stawiam wszystko na tenis. W ciągu tego czasu były chwile załamań. Dziś odniosłem życiowy sukces w grze pojedynczej - przyznaje Fyrstenberg, który w ćwierćfinale spotka się z zeszłorocznym finalistą z Wrocławia Rosjaninem Igorem Kunicynem.
Mniej szczęścia miał Łukasz Kubot. Przegrał 6:7 (5-7), 3:6 z najwyżej klasyfikowanym uczestnikiem turnieju Słowakiem Dominikiem Hrbatym. Tenisista z Lubina potrafił jednak znaleźć dobre strony swojego występu - zrealizował założoną taktykę. Szkoda, że
i łatwe. Polak wygrał 6:4, 6:7 (3-7), 6:2. Najważniejsze jest jednak to, że po raz pierwszy w historii wrocławskiego turnieju polski tenisista awansował do ćwierćfinału.<br>- Trzy lata temu zdecydowałem, że stawiam wszystko na tenis. W ciągu tego czasu były chwile załamań. Dziś odniosłem życiowy sukces w grze pojedynczej - przyznaje Fyrstenberg, który w ćwierćfinale spotka się z zeszłorocznym finalistą z Wrocławia Rosjaninem Igorem Kunicynem.<br>Mniej szczęścia miał Łukasz Kubot. Przegrał 6:7 (5-7), 3:6 z najwyżej klasyfikowanym uczestnikiem turnieju Słowakiem Dominikiem Hrbatym. Tenisista z Lubina potrafił jednak znaleźć dobre strony swojego występu - zrealizował założoną taktykę. Szkoda, że
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!