Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy wyposażenia domu
Rok: 1998
oświetlenie jest wizytówką mieszkania.
Bardzo wskazane jest tu oświetlenie centralne nie powinno ono jednak być zbyt mocne. W celu uzyskania odpowiedniego efektu, powinniśmy zainstalować żarówki opalizowane lub o odpowiedniej tonacji. Aby wyeksponować kolory wnętrza proponujemy żarówki Softone. Polecamy zastosowanie kinkietów z żarówkami Softone lub z żarówkami halogenowymi na standardowym trzonku gwintowanym.
DOBRE RADY:
Oświetlenie pośrednie można otrzymać, stosując świetlówki ukryte w oprawach umieszczonych blisko sufitu, albo żarówki halogenowe w kinkietach skierowane na sufit. W rezultacie pomieszczenie wydaje się większe. Nie należy też zapominać, że światło pośrednie dodaje wnętrzu elegancji.
Jeśli w przedsionkach, przedpokojach, czy na schodach światło pali się cały czas
oświetlenie jest wizytówką mieszkania.<br>Bardzo wskazane jest tu oświetlenie centralne nie powinno ono jednak być zbyt mocne. W celu uzyskania odpowiedniego efektu, powinniśmy zainstalować żarówki opalizowane lub o odpowiedniej tonacji. Aby wyeksponować kolory wnętrza proponujemy żarówki Softone. Polecamy zastosowanie kinkietów z żarówkami Softone lub z żarówkami halogenowymi na standardowym trzonku gwintowanym.<br>&lt;tit&gt;DOBRE RADY:&lt;/&gt;<br>Oświetlenie pośrednie można otrzymać, stosując świetlówki ukryte w oprawach umieszczonych blisko sufitu, albo żarówki halogenowe w kinkietach skierowane na sufit. W rezultacie pomieszczenie wydaje się większe. Nie należy też zapominać, że światło pośrednie dodaje wnętrzu elegancji. <br>Jeśli w przedsionkach, przedpokojach, czy na schodach światło pali się cały czas
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego