Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 19
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
tylko, że piękne i radosne chwile przemijają najszybciej...
Takie piękne i radosne było nasze zimowisko, które odbyło się na Hali Gąsienicowej w dniach 4-8 lutego '99. W ciągu całego pobytu starałyśmy się zrozumieć istotę prawa harcerskiego. Realizowałyśmy poszczególne jego punkty, dyskutowałyśmy, wypełniałyśmy służbę harcerską, ponadto przywoływałyśmy w pamięci ludzi honoru, począwszy od rycerzy średniowiecznych aż do J. Piłsudskiego.
Kiedy śnieżyca trochę ustawała, szłyśmy na przechadzkę do schroniska lub nad Czarny Staw Gąsienicowy. Wieczorem oglądałyśmy gwiazdy, które pewnego razu wyległy "złocistą giełdą" na niebo, albo nadawałyśmy sobie wiadomości latarkami.
Niedzielny poranek okazał się bardzo pogodny; mróz i słońce -wspaniała pogoda. Po
tylko, że piękne i radosne chwile przemijają najszybciej...&lt;/&gt;<br>Takie piękne i radosne było nasze zimowisko, które odbyło się na Hali Gąsienicowej w dniach 4-8 lutego '99. W ciągu całego pobytu starałyśmy się zrozumieć istotę prawa harcerskiego. Realizowałyśmy poszczególne jego punkty, dyskutowałyśmy, wypełniałyśmy służbę harcerską, ponadto przywoływałyśmy w pamięci ludzi honoru, począwszy od rycerzy średniowiecznych aż do J. Piłsudskiego.<br>Kiedy śnieżyca trochę ustawała, szłyśmy na przechadzkę do schroniska lub nad Czarny Staw Gąsienicowy. Wieczorem oglądałyśmy gwiazdy, które pewnego razu wyległy "złocistą giełdą" na niebo, albo nadawałyśmy sobie wiadomości latarkami.<br>Niedzielny poranek okazał się bardzo pogodny; mróz i słońce -wspaniała pogoda. Po
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego