Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 2908
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 2001
znajduje się serwis informacyjny z muzycznymi aktualnościami. Można ponadto podyskutować na forum serwisu o koncercie Marylin Mansona lub na inne aktualne tematy. W dziale "Legalez" znajdziemy ponadto zbiór plików MP3 polskich wykonawców wszystkich nurtów muzyki od techno po heavy metal, raczej nie gwiazd, lecz tych, co o sławę dopiero zabiegają.
http://nuta.pl

DLA CIEBIE PODATNIKU
Oglądając stronę Ministerstwa Finansów, podatnik nie będzie raczej pytać z wyrzutem - i kto za to płaci? Może nawet będzie dumny z tego, że to on jest jej sponsorem. Witryna prezentuje bowiem wysoki poziom i zawiera wszelkie informacje przydatne obywatelom.
Wita nas informacja o inflacji w
znajduje się serwis informacyjny z muzycznymi aktualnościami. Można ponadto podyskutować na forum serwisu o koncercie &lt;name type="person"&gt;Marylin Mansona&lt;/&gt; lub na inne aktualne tematy. W dziale &lt;name type="tit"&gt;"Legalez"&lt;/&gt; znajdziemy ponadto zbiór plików MP3 polskich wykonawców wszystkich nurtów muzyki od techno po heavy metal, raczej nie gwiazd, lecz tych, co o sławę dopiero zabiegają.<br>http://nuta.pl&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;&lt;tit1&gt;DLA CIEBIE PODATNIKU&lt;/&gt;<br>Oglądając stronę Ministerstwa Finansów, podatnik nie będzie raczej pytać z wyrzutem - i kto za to płaci? Może nawet będzie dumny z tego, że to on jest jej sponsorem. Witryna prezentuje bowiem wysoki poziom i zawiera wszelkie informacje przydatne obywatelom.<br>Wita nas informacja o inflacji w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego