Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy telekomunikacyjne
Rok: 1999
wiele funkcji, jako telefony informacyjne i usługowe. Linie charakteryzują się bardzo atrakcyjnymi cenami połączeń - szczególnie dla dzwoniących. W niniejszej ulotce znajdują się podstawowe informacje o każdej z nowych linii. Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych nowych usług.
łączy nas coraz więcej
TELEKOMUNIKACJA POLSKA S.A.
Zadzwoń: 0-800 300 800, http://www.tpsa.pl


TELEKOMUNIKACJA POLSKA S.A.- oferta
800
LINIA BEZPŁATNA
Kto pyta, nie płaci.
Linia Bezpłatna 800 - to numery rozpoczynające się cyframi 0-800(...). Połączenie z tymi numerami jest bezpłatne dla każdego dzwoniącego. Linia bezpłatna 800 jest cennym źródłem informacji o wybranych produktach i usługach.

801
LINIA ULGOWA
Płacisz
wiele funkcji, jako telefony informacyjne i usługowe. Linie charakteryzują się bardzo atrakcyjnymi cenami połączeń - szczególnie dla dzwoniących. W niniejszej ulotce znajdują się podstawowe informacje o każdej z nowych linii. Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych nowych usług.<br>łączy nas coraz więcej<br>TELEKOMUNIKACJA POLSKA S.A.<br>Zadzwoń: 0-800 300 800, http://www.tpsa.pl&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="advert"&gt;<br>&lt;tit&gt; TELEKOMUNIKACJA POLSKA S.A.- oferta&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;800<br>LINIA BEZPŁATNA&lt;/&gt;<br>Kto pyta, nie płaci.<br>Linia Bezpłatna 800 - to numery rozpoczynające się cyframi 0-800(...). Połączenie z tymi numerami jest bezpłatne dla każdego dzwoniącego. Linia bezpłatna 800 jest cennym źródłem informacji o wybranych produktach i usługach.<br><br>&lt;tit&gt;801<br>LINIA ULGOWA&lt;/&gt;<br>Płacisz
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego