Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 04.09
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Dla podopiecznych trenera Edwarda Lorensa była to pierwsza wygrana w wiosennej rundzie rozgrywek.
W rozegranym w piątek meczu 19. kolejki Legia-Daewoo zremisowała bezbramkowo z łódzkim Widzewem. Warszawianie przez większą część meczu mieli znaczną przewagę, ale zawodzili pod bramką dobrze dysponowanego Adama Piekutowskiego.
W zespole Legii po siedmioletniej przerwie wystąpił idol stołecznych kibiców - Wojciech Kowalczyk. Przebywał on na boisku niespełna 20 minut, ale nie zdołał wpisać się na listę strzelców. Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski niespodziewanie wygrali 3:1 z Zagłębiem w Lubinie. Pierwszy wiosenny sukces zapisali na swym koncie piłkarze wronieckiej Amiki. Pokonali oni 3:0 Ruch Radzionków.
W 19. kolejce
Dla podopiecznych trenera Edwarda Lorensa była to pierwsza wygrana w wiosennej rundzie rozgrywek.<br>W rozegranym w piątek meczu 19. kolejki Legia-Daewoo zremisowała bezbramkowo z łódzkim Widzewem. Warszawianie przez większą część meczu mieli znaczną przewagę, ale zawodzili pod bramką dobrze dysponowanego Adama Piekutowskiego.<br>W zespole Legii po siedmioletniej przerwie wystąpił idol stołecznych kibiców - Wojciech Kowalczyk. Przebywał on na boisku niespełna 20 minut, ale nie zdołał wpisać się na listę strzelców. Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski niespodziewanie wygrali 3:1 z Zagłębiem w Lubinie. Pierwszy wiosenny sukces zapisali na swym koncie piłkarze wronieckiej Amiki. Pokonali oni 3:0 Ruch Radzionków.<br>W 19. kolejce
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego