Typ tekstu: Książka
Autor: Machulski Juliusz, Wereśniak Piotr, Zatorski Ryszard
Tytuł: Kiler
Rok: 1998
zmienia wyraz twarzy. Siara odkłada broń.

SIARA

(pijany)
Czego?

ŻONA SIARY
Czy ja nie jestem u siebie?

SIARA
Gdzieś była, lafiryndo!?

ŻONA SIARY
Nie przedstawisz mnie swojemu gościowi?

SIARA

(do Kilera)
Z przyjemnością. To moja żona lafirynda, a to mój największy przyjaciel. Ale nie martw się, przyjacielu, bo ona już idzie spać.

KILER
Jurek jestem...

ŻONA SIARY
Może zrobić panu kanapki?

SIARA
W dupie mamy twoje kanapki! Ty wiesz w ogóle, kto to jest?! To jest Kiler! Czy Kiler kiedykolwiek je kanapki?! Kiler to może jeść chateaubriand! Strogonowa ze smirnoffem! Ale nie jakieś twoje rozpaćkane kanapki!

Żona Siary jest pod wielkim
zmienia wyraz twarzy. Siara odkłada broń.<br><br>SIARA<br><br>(pijany)<br>Czego?<br><br>ŻONA SIARY<br>Czy ja nie jestem u siebie?<br><br>SIARA<br>Gdzieś była, lafiryndo!?<br><br>ŻONA SIARY<br>Nie przedstawisz mnie swojemu gościowi?<br><br>SIARA<br><br>(do Kilera)<br>Z przyjemnością. To moja żona lafirynda, a to mój największy przyjaciel. Ale nie martw się, przyjacielu, bo ona już idzie spać.<br><br>KILER<br>Jurek jestem...<br><br>ŻONA SIARY<br>Może zrobić panu kanapki?<br><br>SIARA<br>W dupie mamy twoje kanapki! Ty wiesz w ogóle, kto to jest?! To jest Kiler! Czy Kiler kiedykolwiek je kanapki?! Kiler to może jeść chateaubriand! Strogonowa ze smirnoffem! Ale nie jakieś twoje rozpaćkane kanapki!<br><br>Żona Siary jest pod wielkim
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego