Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy żywności
Rok: 1997
sukience!
Och! to odpowiedź na potrzeby każdego obieżyświata i spacerowicza - ugasi pragnienie, orzeźwi i doda sił. A dzięki otwarciu "klik-klak" można go bez trudu otworzyć i równie łatwo zamknąć w każdej chwili.
Niektórzy lubią wszystkie smaki owocowe, niektórzy kilka, a szczególnie wybredni - jeden. Och! to soki w czterech smakach: jabłkowym, pomarańczowym, grejfprutowym i w wieloowocowym. Każdy - równie dobry!
Nigdzie nie rosną tak znakomicie jabłka jak w Polsce. Sok Och! o smaku jabłkowym powstaje właśnie z naszych najlepszych owoców, których smak i zapach od razu się rozpoznaje i pamięta na zawsze.
W Polsce nie mamy drzewek pomarańczowych ani grejfprutowych, nie rosną
sukience!<br>Och! to odpowiedź na potrzeby każdego obieżyświata i spacerowicza - ugasi pragnienie, orzeźwi i doda sił. A dzięki otwarciu "klik-klak" można go bez trudu otworzyć i równie łatwo zamknąć w każdej chwili.<br>Niektórzy lubią wszystkie smaki owocowe, niektórzy kilka, a szczególnie wybredni - jeden. Och! to soki w czterech smakach: jabłkowym, pomarańczowym, grejfprutowym i w wieloowocowym. Każdy - równie dobry!<br>Nigdzie nie rosną tak znakomicie jabłka jak w Polsce. Sok Och! o smaku jabłkowym powstaje właśnie z naszych najlepszych owoców, których smak i zapach od razu się rozpoznaje i pamięta na zawsze.<br>W Polsce nie mamy drzewek pomarańczowych ani grejfprutowych, nie rosną
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego