Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Siedlecki
Nr: 35
Miejsce wydania: Siedlce
Rok: 1997
Dla wielu wiosek sporządzono dokumentację techniczną na wodociągi, dla innych dokumentacja jest właśnie przygotowywana. Dążymy do tego, aby w pierwszej kolejności woda popłynęła do Liwa. Wszystko zależy od pieniędzy, ale na wodociągi powinny znaleźć się w pierwszej kolejności. Wynika to również z konieczności, ponieważ dobrej wody w wielu miejscowościach jest jak na lekarstwo albo nie ma jej wcale.
- Trudno wyobrazić sobie sprawne funkcjonowanie gminy bez odpowiednich dróg - stwierdza mój rozmówca. - Stan ich nie jest wszędzie najlepszy, ale nadrabiamy zaległości. Często zaczynamy od żwirówek. Później wykonujemy stabilizację cementową, na koniec trakty pokrywamy dywanikiem bitumicznym.
W ubiegłym roku wykonaliśmy drogę asfaltową przez wieś Zając. Wydaliśmy
Dla wielu wiosek sporządzono dokumentację techniczną na wodociągi, dla innych dokumentacja jest właśnie przygotowywana. Dążymy do tego, aby w pierwszej kolejności woda popłynęła do Liwa. Wszystko zależy od pieniędzy, ale na wodociągi powinny znaleźć się w pierwszej kolejności. Wynika to również z konieczności, ponieważ dobrej wody w wielu miejscowościach jest jak na lekarstwo albo nie ma jej wcale.<br>- Trudno wyobrazić sobie sprawne funkcjonowanie gminy bez odpowiednich dróg - stwierdza mój rozmówca. - Stan ich nie jest wszędzie najlepszy, ale nadrabiamy zaległości. Często zaczynamy od żwirówek. Później wykonujemy stabilizację cementową, na koniec trakty pokrywamy dywanikiem bitumicznym.<br>W ubiegłym roku wykonaliśmy drogę asfaltową przez wieś Zając. Wydaliśmy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego