Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Z przyjaciółmi, w domu i na spacerze
Rok powstania: 2002
po prostu niewytłumaczalne, ale trzeba takich chłopczyków zobaczyć i zobaczyć jak oni się patrzą, i w tym momencie zapomniałam o tym filmie, że go oglądałam, ale właśnie potem mi się przypomniał ten film, bo w tym momencie w ogóle nie pamiętałam tego filmu, ale potem dopiero, ojej, przecież to tak jak tacy chłopcy w "Cześć Tereska". No, dobra, coś weselszego.
- Nie, no bo ja ma, ja mogę powiedzieć
- Z czym?
- W ogóle jakoś na architekturze wnętrz to nigdy nie miałem tego poczucia, ze jestem studentem jak inni, tylko jakoś tak zawsze z boku, w sensie takim oczywiście, ze nie wiem, jakieś.
- ...A
po prostu niewytłumaczalne, ale trzeba takich chłopczyków zobaczyć i zobaczyć jak oni się patrzą, i w tym momencie zapomniałam o tym filmie, że go oglądałam, ale właśnie potem mi się przypomniał ten film, bo w tym momencie w ogóle nie pamiętałam tego filmu, ale potem dopiero, ojej, przecież to tak jak tacy chłopcy w "Cześć Tereska". No, dobra, coś weselszego.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;- Nie, no bo ja ma, ja mogę powiedzieć &lt;gap&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;- Z czym?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;- W ogóle jakoś na architekturze wnętrz to nigdy nie miałem tego poczucia, ze jestem studentem jak inni, tylko jakoś tak zawsze z boku, w sensie takim oczywiście, ze nie wiem, jakieś.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;- ...A
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego