Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Glamour
Nr: 5
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
który na tylnej kanapie wiezie cztery dziewczyny, to mówimy o nim, że to jest prawdziwy mężczyzna. Ja nie mówię, że nie jest miło przejechać się kabrioletem z czterema kobietami, ale kiedy pomyślę o cechach, które uważam za męskie, takich jak odpowiedzialność, siła wewnętrzna i spokój rozumiany jako brak histerii, to jakoś za nic nie pasują mi one do gościa w kabriolecie.
GLAMOUR: Udaje się już panu rozśmieszyć żonę? Podobno na początku związku z kamienną twarzą przyjmowała żarty uznanego kabareciarza.
M.S.: Szczerze? To prawdziwy dramat. Bez przerwy przynoszę jakieś znakomite, podkreślam, znakomite kawały, takie, z których ja śmieję się przez tydzień
który na tylnej kanapie wiezie cztery dziewczyny, to mówimy o nim, że to jest prawdziwy mężczyzna. Ja nie mówię, że nie jest miło przejechać się kabrioletem z czterema kobietami, ale kiedy pomyślę o cechach, które uważam za męskie, takich jak odpowiedzialność, siła wewnętrzna i spokój rozumiany jako brak histerii, to jakoś za nic nie pasują mi one do gościa w kabriolecie.&lt;/&gt; <br>&lt;who3&gt;GLAMOUR: Udaje się już panu rozśmieszyć żonę? Podobno na początku związku z kamienną twarzą przyjmowała żarty uznanego kabareciarza.&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;M.S.: Szczerze? To prawdziwy dramat. Bez przerwy przynoszę jakieś znakomite, podkreślam, znakomite kawały, takie, z których ja śmieję się przez tydzień
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!