Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o pracy, zdrowiu
Rok powstania: 2001
się w ogóle nadaje do przedszkola.
Zaaklimatyzuje.
Tak. Pani nam się kazała dowiedzieć, pani dyrektor z przedszkola po dziesiątym, czy w ogóle... bo już w ogóle nie ma miejsc. Ja już za późno ją zapisałam.
W całym mieście nie ma miejsc?
No akurat w dwóch najbliższych do... w Łąki jeden, jedno przedszkole i drugie to jest kołoPiątki I ani w jednym, ani w drugim już nie ma miejsc, bo były zapisy do pierwszego maja, a ja ją zapisałam chyba piątego czy szóstego, czyli poszłam i nie zapisałam, bo już nie było miejsc.
Czyli poszłaś aż pięć dni po czasie i już
się w ogóle nadaje do przedszkola.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Zaaklimatyzuje.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Tak. Pani nam się kazała dowiedzieć, pani dyrektor z przedszkola po dziesiątym, czy w ogóle... bo już w ogóle nie ma miejsc. Ja już za późno ją zapisałam.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;W całym mieście nie ma miejsc?&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;No akurat w dwóch najbliższych do... w &lt;name type="place"&gt;Łąki&lt;/&gt; jeden, jedno przedszkole i drugie to jest koło&lt;name type="place"&gt;Piątki&lt;/&gt; I ani w jednym, ani w drugim już nie ma miejsc, bo były zapisy do pierwszego maja, a ja ją zapisałam chyba piątego czy szóstego, czyli poszłam i nie zapisałam, bo już nie było miejsc.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Czyli poszłaś aż pięć dni po czasie i już
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego