Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
od najmłodszych lat wiedziałem, że różnię się od innych, ale też chciałem być lubiany. Mój starszy brat był mięśniakiem, a moja siostra uroczą kokietką. Ja też pragnąłem zwrócić na siebie uwagę, choć zupełnie nie wychodziło mi puszczanie podkręconych piłek ani nie dostawałem tytułów Miss Wakacji. Stałem się więc żartownisiem - sypałem kalamburami jak z rękawa, parodiowałem innych i przedrzeźniałem samego siebie.
Geje są bardziej błyskotliwi, bo życie wymaga od nich nieustannej czujności. Wciąż pod obstrzałem spojrzeń i na językach, muszą dawać sobie radę wśród nieprzyjaznych ludzi. Poczucie humoru bywa wtedy najlepszą bronią.

2. Geje są sentymentalni.
- Mój chłopak słucha tylko muzyki skrajnie
od najmłodszych lat wiedziałem, że różnię się od innych, ale też chciałem być lubiany. Mój starszy brat był mięśniakiem, a moja siostra uroczą kokietką. Ja też pragnąłem zwrócić na siebie uwagę, choć zupełnie nie wychodziło mi puszczanie podkręconych piłek ani nie dostawałem tytułów Miss Wakacji. Stałem się więc żartownisiem - sypałem kalamburami jak z rękawa, parodiowałem innych i przedrzeźniałem samego siebie.<br>Geje są bardziej błyskotliwi, bo życie wymaga od nich nieustannej czujności. Wciąż pod obstrzałem spojrzeń i na językach, muszą dawać sobie radę wśród nieprzyjaznych ludzi. Poczucie humoru bywa wtedy najlepszą bronią.<br><br>2. Geje są sentymentalni.<br>- Mój chłopak słucha tylko muzyki skrajnie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego