Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 30
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Kulesiak i Maria Koronowska, zaś do stopnia starszego posterunkowego - Monika Kafel.
W tym samym dniu w Krakowie - Brązowy Krzyż Zasługi odebrał naczelnik Wydziału Kryminalnego KPP w Nowym Targu, Tadeusz Czepiel.
BZKomunikacyjna rewolucja

Osoby pełnoletnie nie muszą mieć karty rowerowej ani prawa jazdy, by poruszać się rowerem. Posiadanie prawa jazdy kat. B automatycznie uprawnia do kierowania traktorem. Po nowe prawo jazdy nie musimy już zgłaszać się w urzędzie, możemy zażyczyć dostarczenia sobie dokumentu pocztą. To tylko niektóre zmiany "komunikacyjne", które obowiązują od 1 lipca. Zmieniły się także wzory dokumentów.
Nowy dokument prawa jazdy jest wielkości karty kredytowej. Ma szereg zabezpieczeń podobnych
Kulesiak i Maria Koronowska, zaś do stopnia starszego posterunkowego - Monika Kafel.<br>W tym samym dniu w Krakowie - Brązowy Krzyż Zasługi odebrał naczelnik Wydziału Kryminalnego KPP w Nowym Targu, Tadeusz Czepiel.<br>&lt;au&gt;BZ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Komunikacyjna rewolucja&lt;/tit&gt;<br><br>Osoby pełnoletnie nie muszą mieć karty rowerowej ani prawa jazdy, by poruszać się rowerem. Posiadanie prawa jazdy kat. B automatycznie uprawnia do kierowania traktorem. Po nowe prawo jazdy nie musimy już zgłaszać się w urzędzie, możemy zażyczyć dostarczenia sobie dokumentu pocztą. To tylko niektóre zmiany "komunikacyjne", które obowiązują od 1 lipca. Zmieniły się także wzory dokumentów.<br>Nowy dokument prawa jazdy jest wielkości karty kredytowej. Ma szereg zabezpieczeń podobnych
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego