Typ tekstu: Książka
Autor: Sekuła Helena
Tytuł: Ślad węża
Rok: 2004
Za każdym razem w innym lokalu. Według niego: zbieg integrujący środowisko. Firma powinna być jak rodzina. Dzisiaj podstawiono autokar pod biuro i rodzinę dowieziono. Nie zdążyłam, właściwie nie chciało mi się integrować już w autobusie, więc pozwoliłam sobie na szaleństwo, taksówkę.
- Nie masz samochodu?
- Mam służbowy. Ale szukanie parkingu, benzyna... kieliszek czegoś...
- Tu parking przypomina lotnisko dla rakiet międzygwiezdnych. Są także boksy i hektary przeciwpoślizgowego gresu w podziemiach, są także trzeźwi szoferzy, którzy o każdej porze odwiozą sztywnych gości, oczywiście za opłatą.
- Nic o tym pałacu nie wiem. A w ogóle jest porażająco nowy.
- Obecność obowiązkowa?
- No, raczej się nie odmawia
Za każdym razem w innym lokalu. Według niego: zbieg integrujący środowisko. Firma powinna być jak rodzina. Dzisiaj podstawiono autokar pod biuro i rodzinę dowieziono. Nie zdążyłam, właściwie nie chciało mi się integrować już w autobusie, więc pozwoliłam sobie na szaleństwo, taksówkę.<br>- Nie masz samochodu?<br>- Mam służbowy. Ale szukanie parkingu, benzyna... kieliszek czegoś...<br>- Tu parking przypomina lotnisko dla rakiet międzygwiezdnych. Są także boksy i hektary przeciwpoślizgowego gresu w podziemiach, są także trzeźwi szoferzy, którzy o każdej porze odwiozą sztywnych gości, oczywiście za opłatą.<br>- Nic o tym pałacu nie wiem. A w ogóle jest porażająco nowy.<br>- Obecność obowiązkowa?<br>- No, raczej się nie odmawia
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!