Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Focus.Poznać i zrozumieć świat
Nr: 8
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
cenieni na całym świecie. Nie namawiał Erica Cantony do porzucenia myśli o zakończeniu kariery w Manchesterze United, wolał by David Ginola z Tottenhamu Londyn koncentrował się na reklamie szamponu i nie chciał, żeby uważany za największy talent Francji Nicolas Anelka z Paris Saint Germain pytał na każdym treningu, za ile kopie piłkę. Postawił na swoich i wygrał. Po finale, w którym Francja pokonała w Saint Denis Brazylię 3:0, zrezygnował z pracy, zachowując resztki zdrowia i rekomendując na swoje miejsce zaufanego asystenta - Rogera Lemerre. I to on, dochowując wierności zasadom Jacqueta, zdobył dwa lata później tytuł mistrza Europy.
We współczesnym futbolu
cenieni na całym świecie. Nie namawiał Erica Cantony do porzucenia myśli o zakończeniu kariery w Manchesterze United, wolał by David Ginola z Tottenhamu Londyn koncentrował się na reklamie szamponu i nie chciał, żeby uważany za największy talent Francji Nicolas Anelka z Paris Saint Germain pytał na każdym treningu, za ile kopie piłkę. Postawił na swoich i wygrał. Po finale, w którym Francja pokonała w Saint Denis Brazylię 3:0, zrezygnował z pracy, zachowując resztki zdrowia i rekomendując na swoje miejsce zaufanego asystenta - Rogera Lemerre. I to on, dochowując wierności zasadom Jacqueta, zdobył dwa lata później tytuł mistrza Europy.<br>We współczesnym futbolu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!