Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: katalog handlowy
Rok: 2000
Konkurs jest całoroczny, więc nowe rachunki będę wysyłał co tydzień a moje szansę na wygraną będą ciągle rosły!

Jeżeli nie mają Państwo Panoramy Firm w domu czy w pracy, teraz można z niej skorzystać również na poczcie.
Jak wykazują badania, większość Polaków przy zakupach używa Panoramy Firm a w zwykłej książce telefonicznej szuka numerów abonentów prywatnych.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE
1. Kup produkt lub usługę w firmie, która ma wyróżnione ogłoszenie w aktualnej Panoramie Firm lub w katalogach: Twój Wybór, Książka Samochodowa, Polish Pages, Polish Pages For Visitors, Polskije Stranicy.
2. Weź rachunek.
3. Wypełnij kupon.
4. Wypełniony kupon i rachunek
Konkurs jest całoroczny, więc nowe rachunki będę wysyłał co tydzień a moje szansę na wygraną będą ciągle rosły!<br><br>Jeżeli nie mają Państwo Panoramy Firm w domu czy w pracy, teraz można z niej skorzystać również na poczcie.<br>Jak wykazują badania, większość Polaków przy zakupach używa Panoramy Firm a w zwykłej książce telefonicznej szuka numerów abonentów prywatnych.<br><br>&lt;hi&gt;JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE&lt;/&gt;<br>1. Kup produkt lub usługę w firmie, która ma wyróżnione ogłoszenie w aktualnej Panoramie Firm lub w katalogach: Twój Wybór, Książka Samochodowa, Polish Pages, Polish Pages For Visitors, Polskije Stranicy.<br>2. Weź rachunek. <br>3. Wypełnij kupon.<br>4. Wypełniony kupon i rachunek
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego