Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne i kosmetyczne
Rok: 2003
Uszkodzenie powysiłkowe mięśni może powodowac sztywnosć dolnej częśi pleców. Niewykluczone jest przy tym występowanie bólu lub szytwności rozchodzacej się aż do nog.
BIODRO
Staw biodrowy jest kulą umieszczoną w panewce staawowej. Otaczają go mięsnie i więzadła. Staw umozliwia wykonywanie ruchow w wielu kierunkachh. Jest on stawem sstrukturalnie stabilnym, w którym kula wyrastająca z kości udowej szczelnie wypełnia głęboką panewkę znajdującą się w miednicy.
Uszkodzenie powysiłkowe mięśni: Urazy biodra są często spowodowane nadmiernymi obciążeniami. Do mięśni najbardziej narazonych na urazy należą: mięśnie tylne (tylna część uda), mięśnie przywodzciele (pachwina), miśnei pastam biodrowo-piszczelowgo (przbiegajace wzdłuż zewnętrznej strony nogi).

Voltaren (r)
Emugel (r
Uszkodzenie powysiłkowe mięśni może powodowac sztywnosć dolnej częśi pleców. Niewykluczone jest przy tym występowanie bólu lub szytwności rozchodzacej się aż do nog.<br>BIODRO<br>Staw biodrowy jest kulą umieszczoną w panewce staawowej. Otaczają go mięsnie i więzadła. Staw umozliwia wykonywanie ruchow w wielu kierunkachh. Jest on stawem sstrukturalnie stabilnym, w którym kula wyrastająca z kości udowej szczelnie wypełnia głęboką panewkę znajdującą się w miednicy.<br>Uszkodzenie powysiłkowe mięśni: Urazy biodra są często spowodowane nadmiernymi obciążeniami. Do mięśni najbardziej narazonych na urazy należą: mięśnie tylne (tylna część uda), mięśnie przywodzciele (pachwina), miśnei pastam biodrowo-piszczelowgo (przbiegajace wzdłuż zewnętrznej strony nogi).<br>&lt;page nr=6&gt;<br>Voltaren (r)<br>Emugel (r
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!