Typ tekstu: Prasa
Autor: Łotysz Stanisław
Tytuł: Brukowiec Ochlański
Miejsce wydania: Ochla
Rok: 2003
poczet Sołtysów ochlańskich. Będzie na co popatrzeć. Póki co, jedna kwestia, która najlepiej odda klimat (zasłyszany nazajutrz monolog żula wygłoszony w stronę jednego z kandydatów, który przepadł w wyborach):
"...Nieźle to, Lolek, rozegrałeś. Nie chodziło o to, że chciałeś kandydować, a Ty nie chciałeś... Chodzi o głos człowieka, i Ty, kurwa, ten głos wydałeś!..."
17.06.2002
Polskie drogi czyli stagnacja asfaltyzacji
Chluba Ochli, pokryta ślicznym asfaltem ulica Zielonogórska, ten efekt nadludzkiego wprost wysiłku drogowców, okazał się pierwszym a zarazem ostatnim etapem asfaltyzacji Ochli.
05.2002
Słup słupowi nie równy
Wiele miast masowo nawiedzanych przez turystów ma swoje fontanny, pomniki i
poczet Sołtysów ochlańskich. Będzie na co popatrzeć. Póki co, jedna kwestia, która najlepiej odda klimat (zasłyszany nazajutrz monolog żula wygłoszony w stronę jednego z kandydatów, który przepadł w wyborach):<br>"...Nieźle to, Lolek, rozegrałeś. Nie chodziło o to, że chciałeś kandydować, a Ty nie chciałeś... Chodzi o głos człowieka, i Ty, kurwa, ten głos wydałeś!..." <br>17.06.2002<br>&lt;tit&gt;Polskie drogi czyli stagnacja &lt;orig&gt;asfaltyzacji&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>Chluba Ochli, pokryta ślicznym asfaltem ulica Zielonogórska, ten efekt nadludzkiego wprost wysiłku drogowców, okazał się pierwszym a zarazem ostatnim etapem &lt;orig&gt;asfaltyzacji&lt;/&gt; Ochli.<br>05.2002<br>&lt;tit&gt;Słup słupowi nie równy&lt;/&gt;<br>Wiele miast masowo nawiedzanych przez turystów ma swoje fontanny, pomniki i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego