Nr: 01.30 (25)
będą rozstrzygnięte. Lampe wyprosił jednak szkoleniowca i wszedł na parkiet już w spotkaniu z San Antonio, ale tylko na dwie minuty. Później siedział na ławce w meczach z Atlantą (89:85) i Minnesotą (95:99).
będą rozstrzygnięte. Lampe wyprosił jednak szkoleniowca i wszedł na parkiet już w spotkaniu z San Antonio, ale tylko na dwie minuty. Później siedział na ławce w meczach z Atlantą (89:85) i Minnesotą (95:99).<br>W Indianapolis było inaczej. Polak znalazł się na parkiecie na cztery minuty przed zakończeniem trzeciej kwarty. Lampe zawdzięcza występ Reggie Millerowi, który zniszczył obronę gości. Koszykarze Suns zapomnieli chyba, że gwiazdor Pacers potrafi rzucać niemal z połowy boiska z nieprawdopodobnych sytuacji. I zostali skarceni. W ciągu pięciu minut Miller zdobył 12 punktów (3 razy za trzy) i powiększył przewagę swojego zespołu z 6 do 27 punktów