Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1997
na właściwości nawilżające jest bardziej odpowiednia do mycia suchej skóry niż mydło. Została przetestowana dermatologicznie. Zapobiega wysuszaniu i jest tak łagodna, że może być stosowana nawet przy zmianach dermatologicznych skóry.
DERMATOLOGICZNE MLECZKO DO PIELĘGNACJI CIAŁA
Mleczko łagodzi dolegliwości suchej, wrażliwej i łuszczącej się skóry. Jest skomponowane na bazie specjalnie oczyszczonej lanoliny i dzięki temu ma właściwości zmiękczająco-nawilżające. Nie zawiera substancji zapachowych i posiada naturalny odczyn PH. Uzyskało pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka i jest polecane do pielęgnacji delikatnej skóry u dzieci i niemowląt, podobnie jak krem i olejek do kąpieki.

DERMATOLOGICZNY OLEJEK PO KĄPIELI
Olejek do kąpieli jest preparatem
na właściwości nawilżające jest bardziej odpowiednia do mycia suchej skóry niż mydło. Została przetestowana dermatologicznie. Zapobiega wysuszaniu i jest tak łagodna, że może być stosowana nawet przy zmianach dermatologicznych skóry.<br>&lt;tit&gt;DERMATOLOGICZNE MLECZKO DO PIELĘGNACJI CIAŁA&lt;/&gt;<br>Mleczko łagodzi dolegliwości suchej, wrażliwej i łuszczącej się skóry. Jest skomponowane na bazie specjalnie oczyszczonej lanoliny i dzięki temu ma właściwości zmiękczająco-nawilżające. Nie zawiera substancji zapachowych i posiada naturalny odczyn PH. Uzyskało pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka i jest polecane do pielęgnacji delikatnej skóry u dzieci i niemowląt, podobnie jak krem i olejek do kąpieki.<br><br>&lt;tit&gt;DERMATOLOGICZNY OLEJEK PO KĄPIELI&lt;/&gt;<br>Olejek do kąpieli jest preparatem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego