Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.26
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
tego filmu, kanibal, cieszy się taką popularnością. "Hannibal" zarobił w ciągu 2 tygodni ponad 140 mln dolarów. STR. 8-9PolskaAnna Grabek znowu może budować

Łódź Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego zawiesił w piątek postępowanie mające wyjaśnić, czy budowana przez Annę Grabek fabryka żelatyny w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej jest legalna.
GINB wydał w sprawie budowy 3 sprzeczne decyzje. Zawieszenie postępowania oznacza, że obowiązuje ostatnia decyzja GINB, która zezwala Annie Grabek - córce przemysłowca Kazimierza Grabka - na budowę obiektu biurowego i produkcyjnego.
(PAP)Niemcy wymagają, a Polacy blokują

Szczecin W piątek rozgorzała polsko-niemiecka "wojna promowa" na Zalewie Szczecińskim. Niemieckie służby graniczne
tego filmu, kanibal, cieszy się taką popularnością. "Hannibal" zarobił w ciągu 2 tygodni ponad 140 mln dolarów. STR. 8-9&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=2&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Polska&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Anna Grabek znowu może budować&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Łódź&lt;/&gt; Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego zawiesił w piątek postępowanie mające wyjaśnić, czy budowana przez Annę Grabek fabryka żelatyny w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej jest legalna.<br>GINB wydał w sprawie budowy 3 sprzeczne decyzje. Zawieszenie postępowania oznacza, że obowiązuje ostatnia decyzja GINB, która zezwala Annie Grabek - córce przemysłowca Kazimierza Grabka - na budowę obiektu biurowego i produkcyjnego.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Niemcy wymagają, a Polacy blokują&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Szczecin&lt;/&gt; W piątek rozgorzała polsko-niemiecka "wojna promowa" na Zalewie Szczecińskim. Niemieckie służby graniczne
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!