Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Trybuna
Nr: 09.06 (130)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
procentach pewny, że to jest najlepsza zastawka na świecie?
- Na testerach biologiczne zastawki pracują już 10 lat. Ja będę miał w stu procentach pewność dopiero po 15 latach życia pacjentów.
A co by Pan zrobił, gdyby pierwsza próba kliniczna nie powiodła się?
- Byłbym "psychicznym", gdybym nie wykorzystał następnej. Jestem przecież lekarzem chirurgiem. Jeżeli więc dziś nie powiedzie mi się operacja, to nie znaczy, że nie będę jutro znowu operował. Jakieś ryzyko zawsze w tym zawodzie występuje i muszę być na to przygotowany.
Jak drogie będą polskie biologiczne zastawki serca?
- Chorzy wciąż też o to pytają. Wyjaśniam więc, że na Zachodzie cena komercyjna
procentach pewny, że to jest najlepsza zastawka na świecie?&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;- Na testerach biologiczne zastawki pracują już 10 lat. Ja będę miał w stu procentach pewność dopiero po 15 latach życia pacjentów.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;A co by Pan zrobił, gdyby pierwsza próba kliniczna nie powiodła się?&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;- Byłbym "psychicznym", gdybym nie wykorzystał następnej. Jestem przecież lekarzem chirurgiem. Jeżeli więc dziś nie powiedzie mi się operacja, to nie znaczy, że nie będę jutro znowu operował. Jakieś ryzyko zawsze w tym zawodzie występuje i muszę być na to przygotowany.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Jak drogie będą polskie biologiczne zastawki serca?&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;- Chorzy wciąż też o to pytają. Wyjaśniam więc, że na Zachodzie cena komercyjna
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego