Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
razie już jest gwiazdą. W Wielkiej Brytanii to najbardziej obiecujący aktor młodego pokolenia. Ameryka już się o niego upomniała.
Po "Gwiezdnych wojnach" na pewno przyjdą kolejne propozycje. Oby tylko nie przewróciły mu w głowie i oby czasem zagrał jeszcze w jakiejś niskobudżetowej, tryskającej angielskim humorem komedii w stylu "Orkiestry".
Bo lepiej, żeby pozostał taki, jaki był dotychczas - żaden tam komiksowy bohater, umięśniony macho czy kochanek bez wad. Raczej wrażliwy, inteligentny aktor, a jeśli symbol seksu, to jednak w wydaniu europejskim.
Bo trzeba przyznać: mimo spódniczki w kolorową szkocką kratę, którą Ewan czasem zakłada, jest przecież jednym z najseksowniejszych facetów, jakich można zobaczyć
razie już jest gwiazdą. W Wielkiej Brytanii to najbardziej obiecujący aktor młodego pokolenia. Ameryka już się o niego upomniała.<br>Po "Gwiezdnych wojnach" na pewno przyjdą kolejne propozycje. Oby tylko nie przewróciły mu w głowie i oby czasem zagrał jeszcze w jakiejś niskobudżetowej, tryskającej angielskim humorem komedii w stylu "Orkiestry".<br>Bo lepiej, żeby pozostał taki, jaki był dotychczas - żaden tam komiksowy bohater, umięśniony macho czy kochanek bez wad. Raczej wrażliwy, inteligentny aktor, a jeśli symbol seksu, to jednak w wydaniu europejskim. <br>Bo trzeba przyznać: mimo spódniczki w kolorową szkocką kratę, którą Ewan czasem zakłada, jest przecież jednym z najseksowniejszych facetów, jakich można zobaczyć
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego