Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dzień Dobry
Nr: 16.03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
braku możliwości chodzenia były coraz dłuższe. W październiku 2000 wylewy zaczęły się powtarzać, a próby uruchomienia stawu dotychczas nie przynoszą efektu głównie z powodu zbyt krótkiego leczenia. Jest ono bardzo kosztowne, a szpital nie ma pieniędzy. W styczniu 2001 r., oprócz kolejnych wylewów do kolana prawego, doszły wylewy do kolana lewego. Obecnie nasz syn ma usztywnione obie nogi. Nie może chodzić.

Jedyną możliwością leczenia jest podawanie Arturowi przez dłuższy czas koncentratów czynników krzepnięcia krwi. Ich koszt przekracza wszelkie możliwości finansowe tak nasze, jak i szpitala. Będziemy wdzięczni za wszelkie wpłaty, które pomogą zgromadzić fundusze na dalsze leczenie.
Elżbieta i Krzysztof Puzio
braku możliwości chodzenia były coraz dłuższe. W październiku 2000 wylewy zaczęły się powtarzać, a próby uruchomienia stawu dotychczas nie przynoszą efektu głównie z powodu zbyt krótkiego leczenia. Jest ono bardzo kosztowne, a szpital nie ma pieniędzy. W styczniu 2001 r., oprócz kolejnych wylewów do kolana prawego, doszły wylewy do kolana lewego. Obecnie nasz syn ma usztywnione obie nogi. Nie może chodzić. <br><br>Jedyną możliwością leczenia jest podawanie Arturowi przez dłuższy czas koncentratów czynników krzepnięcia krwi. Ich koszt przekracza wszelkie możliwości finansowe tak nasze, jak i szpitala. Będziemy wdzięczni za wszelkie wpłaty, które pomogą zgromadzić fundusze na dalsze leczenie. <br>&lt;au&gt;Elżbieta i Krzysztof Puzio
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego