Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 10 (18)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
a twoim chłopakiem przemienią się z przyjacielskich w zakazane. Praca: Saturn namówi cię do przejrzenia ogłoszeń o pracy.
PODPOWIEDŹ: Alternatywna medycyna wydaje się niegłupim pomysłem.

SKORPION
(23 października - 21 listopada)

TRZYMAJ SIĘ OGNIA. Ognisty Merkury znajdujący się w twoim znaku pod koniec pierwszej dekady miesiąca naładuje do pełna baterie twojego libido. Poszukująca? Jedno pożądliwe spojrzenie może stać się zapowiedzią ognistego romansu z nieznajomym. Związana? Wypełnij jego umysł i swoje konto w seksowny sposób. Praca: Weekend 30. zakończy całomiesięczną harówkę.
PODPOWIEDŹ: Rozpaplany Merkury może cię zmusić, byś wyznała coś, o czym nie chcesz, by ktokolwiek się dowiedział przed 15. Sza!

STRZELEC
(22
a twoim chłopakiem przemienią się z przyjacielskich w zakazane. Praca: Saturn namówi cię do przejrzenia ogłoszeń o pracy.<br>PODPOWIEDŹ: Alternatywna medycyna wydaje się niegłupim pomysłem.<br><br>&lt;tit&gt;SKORPION<br>(23 października - 21 listopada)&lt;/&gt;<br><br>TRZYMAJ SIĘ OGNIA. Ognisty Merkury znajdujący się w twoim znaku pod koniec pierwszej dekady miesiąca naładuje do pełna baterie twojego libido. Poszukująca? Jedno pożądliwe spojrzenie może stać się zapowiedzią ognistego romansu z nieznajomym. Związana? Wypełnij jego umysł i swoje konto w seksowny sposób. Praca: Weekend 30. zakończy całomiesięczną harówkę.<br>PODPOWIEDŹ: Rozpaplany Merkury może cię zmusić, byś wyznała coś, o czym nie chcesz, by ktokolwiek się dowiedział przed 15. Sza!<br><br>&lt;tit&gt;STRZELEC<br>(22
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego