Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Wielkopolski
Nr: 20/8
Miejsce wydania: Poznań
Rok: 1998
zbijające na „bandyckim” interesie spore pieniądze. Jeśli bowiem projekt rządu stałby się faktem, automaty podlegać zaczną takim samym ograniczeniom, jak inne gry hazardowe.

— Do prowadzenia takiej działalności potrzebne staną się czasowe licencje. Automaty znajdować będą się mogły wyłącznie w specjalnych ośrodkach gry, których lokalizacja i liczba jest limitowana. Na przykład w miastach od dwustu do trzystu tysięcy mieszkańców mogą funkcjonować jedynie trzy takie salony. Poza tym, co bardzo ważne, żeby z nich korzystać, trzeba być pełnoletnim — wylicza Wojciech Sobczyński, dyrektor departamentu gier losowych resortu finansów.
(przem)


Municypalni w rowie

Bardzo źle się dzieje, gdy coraz więcej kierowców
zbijające na &#132;bandyckim&#148; interesie spore pieniądze. Jeśli bowiem projekt rządu stałby się faktem, automaty podlegać zaczną takim samym ograniczeniom, jak inne gry hazardowe.<br><br>&#151; Do prowadzenia takiej działalności potrzebne staną się czasowe licencje. Automaty znajdować będą się mogły wyłącznie w specjalnych ośrodkach gry, których lokalizacja i liczba jest limitowana. Na przykład w miastach od dwustu do trzystu tysięcy mieszkańców mogą funkcjonować jedynie trzy takie salony. Poza tym, co bardzo ważne, żeby z nich korzystać, trzeba być pełnoletnim &#151; wylicza Wojciech Sobczyński, dyrektor departamentu gier losowych resortu finansów.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(przem)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Municypalni w rowie&lt;/&gt;<br><br>Bardzo źle się dzieje, gdy coraz więcej kierowców
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego