Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 30
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
swojego dziecka otrzymała przejazd bezpłatnie. Kupując bilet, została grzecznie poinformowana, że uruchomienie lokomotywy odbywa się na specjalne zamówienie i kosztuje to sporo. Lokomotywa zużywa na trasie imprezy 8 ton węgla, a przygotowanie do jazdy trwa minimum 12 godzin (rozpalenie kotła). Mimo to czytelniczka Wasza zdecydowała się na jazdę. Duży zestaw lokomotyw znajduje się w skansenie w Chabówce, dokąd też dociera pociąg retro.
Same wagony pociągu są pieczołowicie odrestaurowane i wzbudzają podziw tak pasażerów krajowych jak i zagranicznych. Ale wiadomo, jak ktoś szuka dziury w całym, to zawsze ją znajdzie.
"Ciuchcia do Rabkolandu" potraktowana jest przez nas jako impreza reklamowa, do której
swojego dziecka otrzymała przejazd bezpłatnie. Kupując bilet, została grzecznie poinformowana, że uruchomienie lokomotywy odbywa się na specjalne zamówienie i kosztuje to sporo. Lokomotywa zużywa na trasie imprezy 8 ton węgla, a przygotowanie do jazdy trwa minimum 12 godzin (rozpalenie kotła). Mimo to czytelniczka Wasza zdecydowała się na jazdę. Duży zestaw lokomotyw znajduje się w skansenie w Chabówce, dokąd też dociera pociąg retro.<br>Same wagony pociągu są pieczołowicie odrestaurowane i wzbudzają podziw tak pasażerów krajowych jak i zagranicznych. Ale wiadomo, jak ktoś szuka dziury w całym, to zawsze ją znajdzie.<br>"Ciuchcia do Rabkolandu" potraktowana jest przez nas jako impreza reklamowa, do której
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego