Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 3 (33) marzec
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
U2. Następnie ramoneski przejęli mocni ludzie z branży heavy metalowej i punkowcy. A potem? Potem zaczął się czas upadku. Pierwszym aktem profanacji poczciwej ramoneski było włożenie jej przez Cher. Zestaw: ramoneska, czarne kabaretki i idiotyczne buty doprowadził do tego, że dzisiaj kurtka ta jest najczęściej używanym rekwizytem w filmach sado-macho i ubraniem chętnie używanym przez gejów.
Motocykliści oddali ramoneski właściwie bez walki. Jeszcze przez chwilę, w szczytowym rozwoju ruchu punkowego, była jakimś wyrazem, choćby kontestacji, ale potem zaczął się systematyczny zjazd w dół.

Nad Wisłą wstaje warszawski dzień

Ramoneski w Polsce? Były, a jakże. Nosili je początkowo porządni faceci, którzy
U2. Następnie ramoneski przejęli mocni ludzie z branży heavy metalowej i punkowcy. A potem? Potem zaczął się czas upadku. Pierwszym aktem profanacji poczciwej ramoneski było włożenie jej przez Cher. Zestaw: ramoneska, czarne kabaretki i idiotyczne buty doprowadził do tego, że dzisiaj kurtka ta jest najczęściej używanym rekwizytem w filmach sado-macho i ubraniem chętnie używanym przez gejów.<br>Motocykliści oddali ramoneski właściwie bez walki. Jeszcze przez chwilę, w szczytowym rozwoju ruchu punkowego, była jakimś wyrazem, choćby kontestacji, ale potem zaczął się systematyczny zjazd w dół.<br><br>&lt;tit&gt;Nad Wisłą wstaje warszawski dzień&lt;/&gt;<br><br>Ramoneski w Polsce? Były, a jakże. Nosili je początkowo porządni faceci, którzy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego