Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy turystyczne
Rok: 1998
Europa Vadrina i Sprewa-Nysa-Bóbr_
Z myślą o gościach z kraju i z zagranicy kapituła Regionu stara się zabezpieczyć bazę turystyczną. Rośnie liczba prywatnych kwater w tym kwater agroturystycznych.
Liczne zakątki malowniczo wkomponowane w krajobraz to wielka atrakcja dla każdego odwiedzającego nasz Region.

INFORMACJE PRAKTYCZNE
Komunkacja:
. lotnisko z zapleczem magazynowym (Babimost)
. trasa międzynarodowa A-2 (Trzciel)
. główny szlak kolejowy Wschód-Zachód (Zbąszynek, Zbąszyń),
. przyszła autostrada (zjazd Trzciel - Zbąszyń, MOT - Zbąszynek)
. 80 km do Poznania, 60 km do Gorzowa, 50 km do Zielonej Góry, ok. 2 godz. do Berlina i 70 km do granicy polsko-niemieckiej.

NIE TRAĆ CZASU!!!
PRZYJEDŹ NA
Europa Vadrina i Sprewa-Nysa-Bóbr_<br>Z myślą o gościach z kraju i z zagranicy kapituła Regionu stara się zabezpieczyć bazę turystyczną. Rośnie liczba prywatnych kwater w tym kwater agroturystycznych.<br>Liczne zakątki malowniczo wkomponowane w krajobraz to wielka atrakcja dla każdego odwiedzającego nasz Region.<br><br>&lt;tit&gt;INFORMACJE PRAKTYCZNE&lt;/&gt;<br>Komunkacja:<br>. lotnisko z zapleczem magazynowym (Babimost)<br>. trasa międzynarodowa A-2 (Trzciel)<br>. główny szlak kolejowy Wschód-Zachód (Zbąszynek, Zbąszyń),<br>. przyszła autostrada (zjazd Trzciel - Zbąszyń, MOT - Zbąszynek)<br>. 80 km do Poznania, 60 km do Gorzowa, 50 km do Zielonej Góry, ok. 2 godz. do Berlina i 70 km do granicy polsko-niemieckiej.<br><br>NIE TRAĆ CZASU!!!<br>PRZYJEDŹ NA
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego