Typ tekstu: Książka
Autor: Dudczak Andrzej
Tytuł: Koparki. Teoria i projektowanie
Rok: 2000
rozwinięte postaci są podane w [14].
Dla układu hydraulicznego

W równaniu tym występuje szósta zmienna uogólniona; p (t) ciśnienie panujące w obwodzie cylindra mechanizmu napędowego wysięgnika, a współczynnik przecieków wewnętrznych, B współczynnik sprężystości objętościowej cieczy, V objętość układu hydraulicznego, F1 powierzchnia tłoka w cylindrze, L2 (a) współczynnik charakteryzujący własności statyczne mechanizmu napędowego wysięgnika.
Symulacja analizowanego procesu roboczego sprowadza się do rozwiązania układu równań różniczkowych (8.7) i (8.8). Ze względu na ich charakter, najdogodniejszą do tego celu jest metoda Rungego-Kutty. W niniejszej pracy, obliczenia były wykonane za pomocą programu komputerowego MECH-C.PAS zamieszczonego w Załączniku.
Niezależnie od zastosowanej
rozwinięte postaci są podane w [14].<br>Dla układu hydraulicznego<br>&lt;gap&gt;<br>W równaniu tym występuje szósta zmienna uogólniona; p (t) ciśnienie panujące w obwodzie cylindra mechanizmu napędowego wysięgnika, a współczynnik przecieków wewnętrznych, B współczynnik sprężystości objętościowej cieczy, V objętość układu hydraulicznego, F1 powierzchnia tłoka w cylindrze, L2 (a) współczynnik charakteryzujący własności statyczne mechanizmu napędowego wysięgnika.<br>Symulacja analizowanego procesu roboczego sprowadza się do rozwiązania układu równań różniczkowych (8.7) i (8.8). Ze względu na ich charakter, najdogodniejszą do tego celu jest metoda Rungego-Kutty. W niniejszej pracy, obliczenia były wykonane za pomocą programu komputerowego MECH-C.PAS zamieszczonego w Załączniku.<br>Niezależnie od zastosowanej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego