Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Kobieta i Życie
Nr: 20
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1972
czyste ścierki, obrusy, fartuchy gospodarskie. Szafki powinny być tak zbudowane, by służyć za miejsce przyrządzania posiłków. Dobrze by było, by wc było osobno, a jeśli nie, to przynajmniej niech będzie zapewniona dobra wentylacja. Urządzenie łazienki: wanna, pralka automatyczna, pojemnik na brudną bielizną, pomieszczenie na proszki i przybory toaletowe.
Pokoje powinny mieć osobne wejście z przedpokoju. Dwa pokoje chciałabym umeblować wygodnymi i ładnymi meblościankami i tapczanami, aby stworzyć w nich dobre miejsce do pracy, do wypoczynku oraz rozrywki. Trzeci pokój oddałabym do dyspozycji dziecka (jednego lub dwojga), jako miejsce snu, zabawy i nauki.
W przedpokoju pożądana byłaby szafka, wmurowana w ścianę, w
czyste ścierki, obrusy, fartuchy gospodarskie. Szafki powinny być tak zbudowane, by służyć za miejsce przyrządzania posiłków. Dobrze by było, by wc było osobno, a jeśli nie, to przynajmniej niech będzie zapewniona dobra wentylacja. Urządzenie łazienki: wanna, pralka automatyczna, pojemnik na brudną bielizną, pomieszczenie na proszki i przybory toaletowe.<br>Pokoje powinny mieć osobne wejście z przedpokoju. Dwa pokoje chciałabym umeblować wygodnymi i ładnymi meblościankami i tapczanami, aby stworzyć w nich dobre miejsce do pracy, do wypoczynku oraz rozrywki. Trzeci pokój oddałabym do dyspozycji dziecka (jednego lub dwojga), jako miejsce snu, zabawy i nauki.<br>W przedpokoju pożądana byłaby szafka, wmurowana w ścianę, w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego