Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Łukasz
Tytuł: strona o żeglarstwie
Rok wydania: 2004
Rok powstania: 2005
mechanicznie.
* Malujemy drugą warstwę.
* Powtarzamy 3 ostatnie punkty aż do uzyskania zadowalającego efektu.
* Na koniec możemy jacht wypolerować woskiem samochodowym.
1.1.5 Czym i jak szpachlować
Najlepiej szpachlówką poliestrową drobnoziarnistą (taką samą jak do samochodów). Sprzedawana jest w puszkach o różnej wielkości. Jest dwuskładnikowa - dodajesz trochę pasty z tubki mieszasz i szybko szpachlujesz. Twardnieje kilkanaście minut do godziny. Potem bardzo ładnie się szlifuje.
Ponieważ szpachlówka samochodowa jest mało wytrzymała mechanicznie, w pewnych sytuacjach można użyć żywicy wymieszanej z krzemionką koloidalną. Nie wolno mieszać z talkiem bo chłonie wilgoć!!! Taka szpachlówka ma jednak tendencje do spływania.
Jeżeli szpachlówka ma pracować, można
mechanicznie. <br>* Malujemy drugą warstwę. <br>* Powtarzamy 3 ostatnie punkty aż do uzyskania zadowalającego efektu. <br>* Na koniec możemy jacht wypolerować woskiem samochodowym.<br>1.1.5 Czym i jak szpachlować <br>Najlepiej szpachlówką poliestrową drobnoziarnistą (taką samą jak do samochodów). Sprzedawana jest w puszkach o różnej wielkości. Jest dwuskładnikowa - dodajesz trochę pasty z tubki mieszasz i szybko szpachlujesz. Twardnieje kilkanaście minut do godziny. Potem bardzo ładnie się szlifuje.<br>Ponieważ szpachlówka samochodowa jest mało wytrzymała mechanicznie, w pewnych sytuacjach można użyć żywicy wymieszanej z krzemionką koloidalną. Nie wolno mieszać z talkiem bo chłonie wilgoć!!! Taka szpachlówka ma jednak tendencje do spływania.<br>Jeżeli szpachlówka ma pracować, można
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego