Typ tekstu: Książka
Autor: Rudniańska Joanna
Tytuł: Miejsca
Rok: 1999
i barany. Na tych pogańskich misteriach, skrzyżowanych z weneckim karnawałem, królowały alkohol, taniec i seks. Było to bardziej podniecające niż gra na wyścigach lub ruletka - zabawa w miejscu do umierania, w hospicjum. Takim zabawom od kilku lat oddawało się z upodobaniem wielu spośród politycznych, finansowych i artystycznych elit.
Moda, tylko moda - myślała Aya, siedząc przy barze i pijąc czystą, zmrożoną wódkę. Pierwszy raz w życiu piła czystą wódkę. Bar stał pod kwitnącymi lipami, na wyłożonym klinkierem dziedzińcu, gdzie kobiety i mężczyźni, ukryci za maskami, tańczyli znowu modnego twista.
Maski tańczące twista - był to naprawdę niesamowity widok. Aya odwróciła się w stronę
i barany. Na tych pogańskich misteriach, skrzyżowanych z weneckim karnawałem, królowały alkohol, taniec i seks. Było to bardziej podniecające niż gra na wyścigach lub ruletka - zabawa w miejscu do umierania, w hospicjum. Takim zabawom od kilku lat oddawało się z upodobaniem wielu spośród politycznych, finansowych i artystycznych elit.<br>Moda, tylko moda - myślała Aya, siedząc przy barze i pijąc czystą, zmrożoną wódkę. Pierwszy raz w życiu piła czystą wódkę. Bar stał pod kwitnącymi lipami, na wyłożonym klinkierem dziedzińcu, gdzie kobiety i mężczyźni, ukryci za maskami, tańczyli znowu modnego twista.<br>Maski tańczące twista - był to naprawdę niesamowity widok. Aya odwróciła się w stronę
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego