Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 15
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
kwalifikujące do Rejonowego Konkursu Recytatorskiego dla szkół ponadpodstawowych. W konkursie wzięło udział ośmiu recytatorów. Zaprezentowano też jeden monodram. Komisja w składzie Iwona Głuszko, Anna Zawisza i Grażyna Syrzistie, dopuściła do konkursu wojewódzkiego Zuzannę Płatek z MCK "Jutrzenka" i Kamilę Syrzistie z LO w Zakopanem oraz Maję Balcerzyk z MCK "Jutrzenka" (monodram).
Wychowankowie "Jutrzenki" brali udział Konkursie Plastycznym "Warszawa - moja stolica". Wśród laureatów znaleźli się: Joanna Konstanty (l. 13) i Jakub Kapelak (l. 8). Otwarcie pokonkursowej wystawy i wręczenie nagród odbędzie się w poniedziałek, 19 kwietnia w Ogrodzie Zimowego Pałacu Młodzieżowego.
jofJestem na nic

Franciszek P. przez trzy tygodnie nie wstawał
kwalifikujące do Rejonowego Konkursu Recytatorskiego dla szkół ponadpodstawowych. W konkursie wzięło udział ośmiu recytatorów. Zaprezentowano też jeden monodram. Komisja w składzie Iwona Głuszko, Anna Zawisza i Grażyna Syrzistie, dopuściła do konkursu wojewódzkiego Zuzannę Płatek z MCK "Jutrzenka" i Kamilę Syrzistie z LO w Zakopanem oraz Maję Balcerzyk z MCK "Jutrzenka" (monodram).<br>Wychowankowie "Jutrzenki" brali udział Konkursie Plastycznym "Warszawa - moja stolica". Wśród laureatów znaleźli się: Joanna Konstanty (l. 13) i Jakub Kapelak (l. 8). Otwarcie pokonkursowej wystawy i wręczenie nagród odbędzie się w poniedziałek, 19 kwietnia w Ogrodzie Zimowego Pałacu Młodzieżowego.<br>&lt;au&gt;jof&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Jestem na nic&lt;/tit&gt;<br><br>Franciszek P. przez trzy tygodnie nie wstawał
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego