Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 37 (2934)
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 2001
pozycje optymalne do wygłaszania bredni o swoich problemach emocjonalnych.
3. Wybierz do inscenizacji tekst już na pierwszy rzut oka grafomański. Najlepiej o problemach kobiecych. Jeśli jeszcze takiego nie znalazłeś, zapytaj znajomych, któryś z nich musi pisać coś do szuflady.
4. Po co ci reżyser? Co on ci będzie reżyserował w monodramie? Naucz się tekstu na pamięć i wymamrocz go cichutko pod nosem. Nie bój się, że prawie nikt na widowni nic nie usłyszy - przecież recenzent "Kostki" ma ucho jak nietoperz i potrafi czytać z ruchu warg.
Łukasz Drewniak
Teatr Powszechny w Radomiu, "Położna" Ewy Nakoniecznej, reżyseria i wykonanie: Lucyna Mielczarek.

Dostawka
pozycje optymalne do wygłaszania bredni o swoich problemach emocjonalnych.<br>3. Wybierz do inscenizacji tekst już na pierwszy rzut oka grafomański. Najlepiej o problemach kobiecych. Jeśli jeszcze takiego nie znalazłeś, zapytaj znajomych, któryś z nich musi pisać coś do szuflady.<br>4. Po co ci reżyser? Co on ci będzie reżyserował w monodramie? Naucz się tekstu na pamięć i wymamrocz go cichutko pod nosem. Nie bój się, że prawie nikt na widowni nic nie usłyszy - przecież recenzent "&lt;name type="tit"&gt;Kostki&lt;/&gt;" ma ucho jak nietoperz i potrafi czytać z ruchu warg.<br>&lt;au&gt;Łukasz Drewniak&lt;/&gt;<br>Teatr Powszechny w Radomiu, "&lt;name type="tit"&gt;Położna&lt;/&gt;" Ewy Nakoniecznej, reżyseria i wykonanie: Lucyna Mielczarek.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Dostawka
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego